Kocaeli İlanVeri Emlak Seferihisar Şb.

Faaliyet Alanı
Emlak Danışmanlığı
Web Sitesi
http://www.veriemlak.com.tr
İl/İlçe
İzmir / Seferihisar
Adres Bilgileri
Atatürk caddesi no::26/4
İletişim Bilgileri
02327436060
Görüntülenme Sayısı
2899

Vizyon & Misyon

Misyonumuz, Türkiye ve uluslararası piyasada rekabet edebilen, büyüyebilen, bayraklaşan, örnek ve çok boyutlu Gayrimenkul firması inşa edip, hediye etmek; bunun için de en iyi danışmanları yetiştirmek ve istihdam etmektir.

Firma Hakkında

Merhaba; Sitemize Hoş geldiniz. 1989 yılında İzmir Alsancak'da emlak komisyonculuğuna başladık.Sektörün gelişiminde, serpilip büyümesinde, ilerleyip yürümesinde katkımız oldu . ALSANCAK merkez olmak üzere, bünyemizde yetiştirdiğimiz üniversiteli idealist bir kadro ile SEFERİHİSAR, ÜRKMEZ, MİTHATPAŞA ve İSTANBUL-ZEYTİNBURNU  Ofislerimizide hizmete açtık.

Misyonumuz, Türkiye ve uluslararası piyasada rekabet edebilen, büyüyebilen, bayraklaşan, örnek  ve çok boyutlu Gayrimenkul firması inşa edip, hediye etmek; bunun için de en iyi danışmanları yetiştirmek ve istihdam etmektir.

VERİ EMLAK bugün İzmir ve İstanbul'da en çok aranılan Alsancak, Seferihisar, Ürkmez,Mithatpaşa ve İstanbul-Zeytinburnu'nda  bulunan ofisleri ile uzman danışman kadrosuyla, kurumsal örgütlenmede ciddi bir yol katederek; güçlü altyapısı ile en donanımlı Gayrimenkul Pazarlama şirketlerinden birisi olma yolunda istikrarla ilMerhaba; Sitemize Hoş geldiniz. 1989 yılında İzmir Alsancak'da emlak komisyonculuğuna başladık.Sektörün gelişiminde, serpilip büyümesinde, ilerleyip yürümesinde katkımız oldu . ALSANCAK merkez olmak üzere, bünyemizde yetiştirdiğimiz üniversiteli idealist bir kadro ile SEFERİHİSAR, ÜRKMEZ, MİTHATPAŞA ve İSTANBUL-ZEYTİNBURNU  Ofislerimizide hizmete açtık.

İnsan odaklı çalışma vizyonuyla müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran VERİ EMLAK, iş hacmindeki başarılarıyla dikkat çekiyor. Kalite güvencesi, eğitimli kadrosu ve profesyonel imajını güçlendiren iş disipliniyle VERİ EMLAK, Türkiye’nin büyük ve etkili kurumlarından biri olma hedefinde güvenli adımlarla yükseliyor.

Diğer Firmalar
Firma AdıAlanı 
HEDEF ISI İnşaat İşleri Detayı
FİKİRTEPE EMLAK OFİSİ ® Emlak Danışmanlığı Detayı
ADRES GAYRİMENKUL DEĞERLEME VE DANIŞMANLIK A.Ş. Emlak Danışmanlığı Detayı
WHİTE HOUSE GAYRİMENKUL Emlak Danışmanlığı Detayı
Çeşmeciinşaat Yapı Denetim Ltd.Şti. Diğer Detayı
EwArsa Gayrimenkul Yatırım Değerleme A.Ş. Emlak Danışmanlığı Detayı
Veri Emlak Seferihisar Şb. Emlak Danışmanlığı Detayı
MARVEL EMLAK Emlak Danışmanlığı Detayı
AYDINÇ YAPI GIDA PAZARLAMA Müteahhitlik Detayı
Emlak Borsasi Emlak Danışmanlığı Detayı