Bağcılar Belediyesi İmar Durumu Sorgulama

İmar Durumu Sorgulama E-Belediye

29 Mart seçimlerinin ardından bir yıllık çalışmalarının hesabını veren Bağcılar Belediye Başkanı Çağırıcı, Avrupa Kültür Başkenti`ne yakışır bir ilçe oluşturmak için ekip olarak sürekli yeni projeler ürettiklerini söyledi.

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı 39. istişare toplantısıyla 29 Mart seçimlerinin ardından bir yıllık icraatlarını ve geleceğe yönelik projeleri anlattı. Bağcılar Belediyesi Halk Sarayı`nda düzenlenen toplantıya Bağcılar eski Belediye Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekilleri Feyzullah Kıyıklık, Ünal Kaçır ile kamu, sivil toplum ve siyasi parti temsilcileri katıldı.

BOYASIZ BİNA KALMAYACAK

Prof. Dr. Bilal Eryılmaz`ın, `Yerinden Yönetim` konulu bir konferans verdiği toplantıda konuşan Başkan Çağırıcı, Bağcılar halkına yakışır bir ilçe tesis etmek için sürekli yeni projeler ürettiklerini söyledi. Bağcılar`ın görünümünün değişmesi ve Avrupa Kültür Başkenti`ne yakışır bir ilçe olması için `Yarı Yarıya` adı altında boya kampanyası başlatıldığını vurgulayan Çağırıcı, ayrıca 12 okula konferans salonu yapıldığını, 11 yeni muhtarlık binası ve 1 polis merkezi inşa edildiğini pek çok kamu kurumunun da bakım ve onarımının gerçekleştirildiğini ifade etti.

YEMYEŞİL BİR İLÇE OLACAK

Bağcılar`daki çevre düzenlemeleri hakkında da bilgi veren Çağırıcı, Nostalji Bahçeleri Projesi`ne Güneşli`de kurulan Kayısı Bahçesi ile devam edildiğini söyledi. 7 yeni park yapıldığını anlatan Çağırıcı, gençlik merkezleri, yeni parklar, bilgi evlerinin gerçekleştirileceğini ve belediyenin geleneksel hale gelen çalışmalarının da sürdürüleceğini kaydetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.