Etimesgut İmar Durumu Sorgulama

İmar Durumu Sorgulama Kent Rehberi E-Belediye

ETİMESGUT’UN YILDIZI PARLIYOR

Başkan Enver Demirel’in hizmet ve yatırımlarıyla her geçen gün değer kazanan Etimesgut, vatandaşın ve yatırımcıların yüzünü güldürüyor. Başkan Demirel, ilçenin Ankara’nın en önemli yatırım bölgesi olduğunu belirterek, “Etimesgut’a yatırım yapan da Etimesgut’ta yaşayan da kazanıyor. 28 mahallemizin tamamı yatırım ve hizmetlerimizle gelişiyor, güzelleşiyor. Özellikle Bağlıca Bölgemiz Çayyolu’na alternatif oldu” dedi.

Etimesgut’ta yaşanan nüfus artışının hiçbir yerleşim yerinde olmadığını vurgulayan Demirel, “Artan bu nüfusun ihtiyaçlarını karşılamak için birçok yatırım yapıyoruz. Bu yatırımlarımızdan bitirdiklerimiz; devam ettiklerimiz ve yapacaklarımız var. Etimesgut’un yalnız bugününü değil geleceğini de planlıyoruz” dedi.

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, yatırım ve hizmetlerle ilçenin büyüyüp geliştiğini ve değerine değer kattığını söyledi. Başkentin en gözde yatırım bölgelerinden birinin Etimesgut olduğunu kaydeden Demirel, “Etimesgut’ta yatırım yapan ve Etimesgut’un geleceğine yatırım yapan çok kazanır” dedi.

Demirel, ilçesinin hızla gelişen bir ivme kazandığını belirterek, yatırımcılara ve yatırım yapmak isteyen vatandaşlara çağrıda bulundu. Demirel, “Etimesgut’un nüfus artış oranı bütün yerleşim yerlerinden fazla. Etimesgut, özellikle Bağlıca bölgesiyle Çayyolu’na sınır ve alternatif. Dolayısıyla arsa, konut, ticari gayrimenkul açısından ilerisi için karlı olacak. Önümüzdeki 5-10 yıl boyunca bu gelişme hızla devam edecek”  dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.